Херсонська область

Бериславський район
 (центр - м Берислав)

Бериславська міська рада

27 м Берислав

Козацька селищна рада

28 смт Козацьке

Бургунська сільська рада

29 с Бургунка

Веселівська сільська рада

30 с-ще Веселе

Високівська сільська рада

31 с Високе

32 с Львівські Отруби

33 с-ще Матросівка

34 с Таврійське

Зміївська сільська рада

35 с Зміївка

Качкарівська сільська рада

36 с Качкарівка

37 с Саблуківка

Кіровська сільська рада

38 с Кірове

39 с Інгулівка

40 с Куйбишеве

41 с Чайкине

Львівська сільська рада

42 с Львове

Максимо-Горьківська сільська рада

43 с Максима Горького

Милівська сільська рада

44 с Милове

45 с Суханове

46 с Червоний Яр

Новобериславська сільська рада

47 с Новоберислав

Новокаїрська сільська рада

48 с Новокаїри

49 с Республіканець

Новорайська сільська рада

50 с-ще Новорайськ

51 с-ще Заможне

52 с Костирка

Одрадокам'янська сільська рада

53 с Одрадокам'янка

54 с Миколаївка

Ольгівська сільська рада

55 с Ольгівка

56 с Вірівка

Раківська сільська рада

57 с Раківка

58 с Новосілка

59 с Першотравневе

60 с Тараса Шевченка

Степнянська сільська рада

61 с Степне

62 с Кошара

Томаринська сільська рада

63 с Томарине

Тягинська сільська рада

64 с Тягинка

Урожайненська сільська рада

65 с Урожайне

Червономаяцька сільська рада

66 с-ще Червоний Маяк

67 с Крупиця

68 с-ще Ударник

Шляхівська сільська рада

69 с-ще Шляхове

Білозерський район
 (центр - смт Білозерка)

Білозерська селищна рада

70 смт Білозерка

71 с-ще Розлив

72 с-ще Черешеньки

Дар'ївська сільська рада

73 с Дар'ївка

Дніпровська сільська рада

74 с-ще Дніпровське

75 с-ще Первомайське

76 с-ще Ромашкове

77 с-ще Янтарне

Інгулецька сільська рада

78 с Інгулець

79 с Тельмана

80 с Ясна Поляна

Киселівська сільська рада

81 с Киселівка

82 с Барвінок

83 с Зелений Гай

84 с Клапая

Кізомиська сільська рада

85 с Кізомис

86 с-ще Берегове

87 с-ще Велетенське

88 с-ще Гончарне

Микільська сільська рада

89 с Микільське

90 с Понятівка

Музиківська сільська рада

91 с Музиківка

92 с Висунці

93 с Мірошниківка

Надеждівська сільська рада

94 с Надеждівка

95 с Знам'янка

96 с Зорівка

Олександрівська сільська рада

97 с Олександрівка

Петрівська сільська рада

98 с Петрівське

Посад-Покровська сільська рада

99 с Посад-Покровське

100 с-ще Копані

101 с Солдатське

Правдинська сільська рада

102 с Правдине

103 с Кірове

104 с Нова Зоря

Радянська сільська рада

105 с-ще Радянське

106 с Грозове

107 с-ще Дослідне

108 с-ще Молодецьке

109 с Паришеве

110 с-ще Червоний Поділ

Садівська сільська рада

111 с Садове

112 с-ще Придніпровське

Станіславська сільська рада

113 с Станіслав

Східненська сільська рада

114 с-ще Східне

115 с Загорянівка

Токарівська сільська рада

116 с Токарівка

117 с Іванівка

118 с Новотягинка

Томинобалківська сільська рада

119 с Томина Балка

120 с Новодмитрівка

Федорівська сільська рада

121 с Федорівка

122 с Ульяновка

Чорнобаївська сільська рада

123 с Чорнобаївка

124 с Крутий Яр

Широкобалківська сільська рада

125 с Широка Балка

126 с Софіївка

Великолепетиський район
 (центр - смт Велика Лепетиха)

Великолепетиська селищна рада

127 смт Велика Лепетиха

Демидівська сільська рада

128 с Демидівка

129 с Запоріжжя

Катеринівська сільська рада

130 с Катеринівка

131 с Костянтинівка

Князе-Григорівська сільська рада

132 с Князе-Григорівка

133 с Середнє

Малолепетиська сільська рада

134 с Мала Лепетиха

135 с Дмитрівка

136 с Сергіївка

Миколаївська сільська рада

137 с Миколаївка

Рубанівська сільська рада

138 с Рубанівка

139 с Веселе

Великоолександрівський район
 (центр - смт Велика Олександрівка)

Білокриницька селищна рада

140 смт Біла Криниця

141 смт Кар'єрне

142 с Білоусове

143 с Первомайське

Великоолександрівська селищна рада

144 смт Велика Олександрівка

145 с Твердомедове

Калінінська селищна рада

146 смт Калінінське

147 с Зелений Гай

148 с Краснолюбецьк

149 с Новополтавка

Білоусівська сільська рада

150 с Білоусове

151 с Токареве

Благодатівська сільська рада

152 с Благодатівка

153 с Андріївка

154 с Лозове

155 с Мала Сейдеминуха

156 с Новогреднєве

157 с Сухий Ставок

Бобровокутська сільська рада

158 с Бобровий Кут

159 с Заповіт

Борозенська сільська рада

160 с Борозенське

161 с Кучерське

162 с П'ятихатки

163 с Садок

Брускинська сільська рада

164 с Брускинське

165 с Безводне

166 с Іщенка

167 с Костромка

Давидово-Брідська сільська рада

168 с Давидів Брід

169 с Білогірка

170 с Запоріжжя

Малоолександрівська сільська рада

171 с Мала Олександрівка

Новодмитрівська сільська рада

172 с Новодмитрівка

Новокалузька сільська рада

173 с Нова Калуга

174 с Веселе

175 с Нова Калуга Друга

176 с Червона Людмилівка

Новокам'янська сільська рада

177 с Нова Кам'янка

178 с Новогригорівка

Новокубанська сільська рада

179 с Нова Кубань

180 с Стариця

Новопавлівська сільська рада

181 с Новопавлівка

182 с Буцівське

Старосільська сільська рада

183 с Старосілля

184 с Довгове

185 с Кам'яне

186 с Шостакове

Трифонівська сільська рада

187 с Трифонівка

188 с Нововасилівка

Чарівненська сільська рада

189 с Чарівне

190 с Дмитренка

191 с Костомарове

192 с Красносільське

Чкаловська сільська рада

193 с Чкалове

194 с Вишневе

195 с Карло-Марксівське

196 с Криничанка

197 с Степове

Верхньорогачицький район
 (центр - смт Верхній Рогачик)

Верхньорогачицька селищна рада

198 смт Верхній Рогачик

199 с Вишневе

200 с Зоря

201 с Леніне

202 с Трудовик

Бережанська сільська рада

203 с Бережанка

204 с Георгіївка

205 с Михайлівка

206 с Новознам'янка

Зеленівська сільська рада

207 с Зелене

Первомаївська сільська рада

208 с Первомаївка

209 с Пролетарій

Самійлівська сільська рада

210 с Самійлівка

211 с Лисиче

212 с Павлівка

Ушкальська сільська рада

213 с Ушкалка

214 с Бабине

215 с Нижній Рогачик

Чистопільська сільська рада

216 с Чистопілля

217 с Кожум'яки

218 с Олексіївка

Високопільський район
 (центр - смт Високопілля)

Архангельська селищна рада

219 смт Архангельське

220 с Блакитне

Високопільська селищна рада

221 смт Високопілля

222 с Князівка

223 с Потьомкине

224 с Тополине

Заградівська сільська рада

225 с Заградівка

Зарічненська сільська рада

226 с Зарічне

227 с Благодатне

228 с Мар'їне

Іванівська сільська рада

229 с Іванівка

230 с Миколаївка

Кочубеївська сільська рада

231 с Кочубеївка

232 с Микільське

233 с Світлівка

Малошестірнянська сільська рада

234 с Мала Шестірня

235 с Новогригорівське

236 с Федорівка

Нововознесенська сільська рада

237 с Нововознесенське

238 с Вереміївка

239 с Добрянка

240 с Костирка

Новомиколаївська сільська рада

241 с Новомиколаївка

242 с Червоноармійське

Новопетрівська сільська рада

243 с Новопетрівка

244 с Ольгине

Орлівська сільська рада

245 с Орлове

246 с Наталине

247 с Новобратське

248 с Петрівське

249 с Рівнопілля

Пригір'ївська сільська рада

250 с Пригір'я

251 с Кам'янка

252 с Краснівка

253 с Розівка

254 с Свободне

Генічеський район
 (центр - м Генічеськ)

Генічеська міська рада

255 м Генічеськ

Новоолексіївська селищна рада

256 смт Новоолексіївка

Партизанська селищна рада

257 смт Партизани

258 с Гайове

259 с Догмарівка

260 с Москаленка

Новогригорівська сільська рада

261 с Новогригорівка

262 с Зелений Гай

263 с Рози Люксембург

Новодмитрівська сільська рада

264 с Новодмитрівка

265 с Веснянка

266 с Люблинка

Новоіванівська сільська рада

267 с Новоіванівка

268 с Пробудження

Озерянська сільська рада

269 с Озеряни

270 с Комісарівка

271 с Новий Азов

272 с Перекоп

273 с Пчілка

Павлівська сільська рада

274 с Павлівка

Петрівська сільська рада

275 с Петрівка

Плавська сільська рада

276 с Плавське

277 с Вільне

278 с Новий Світ

279 с Роздолля

280 с Якимівка

Привільненська сільська рада

281 с-ще Привільне

282 с Велетнівка

283 с-ще Жовтневе

284 с-ще Радянське

Рівненська сільська рада

285 с Рівне

286 с Вікторівка

287 с Володимирівка

288 с Запорожець

289 с-ще Комунарське

290 с Малинівка

291 с Муравейник

292 с Новий Мир

293 с Сергіївка

294 с Шлях Незаможника

Сокологірненська сільська рада

295 с Сокологірне

296 с Виноградний Клин

297 с Макшіївка

298 с Новоєфремівка

Стокопанівська сільська рада

299 с Стокопані

300 с Драгоманове

301 с Нова Праця

Стрілківська сільська рада

302 с Стрілкове

Фрунзенська сільська рада

303 с Фрунзе

304 с Придорожнє

Червонопрапорна сільська рада

305 с Червонопрапорне

306 с Салькове

307 с Семихатка

308 с Ясна Поляна

Чонгарська сільська рада

309 с Чонгар

310 с Атамань

311 с-ще Залізничне

312 с Миколаївка

313 с Новий Труд

314 с Попівка

315 с-ще Сиваш

316 с Чернігівка

Щасливцівська сільська рада

317 с Щасливцеве

318 с Генічеська Гірка

319 с-ще Приозерне

Щорсівська сільська рада

320 с Щорсівка

321 с Бойове

322 с Ярошик

Голопристанський район
 (центр - м Гола Пристань)

Голопристанська міська рада

323 м Гола Пристань

324 с Білогрудове

Бехтерська сільська рада

325 с Бехтери

326 с Новочорномор'я

Великокардашинська сільська рада

327 с Велика Кардашинка

328 с Кардашинка

329 с Кохани

330 с Мала Кардашинка

Геройська сільська рада

331 с Геройське

Гладківська сільська рада

332 с Гладківка

333 с Рідна Україна

Добропільська сільська рада

334 с Добропілля

335 с-ще Жовтневе

336 с Київка

337 с-ще Новоселівка

Долматівська сільська рада

338 с Долматівка

Збур'ївська сільська рада

339 с Збур'ївка

340 с Берегове

341 с Комуна

342 с Облої

Краснознам'янська сільська рада

343 с Краснознам'янка

344 с Вільна Україна

345 с Очаківське

Круглоозерська сільська рада

346 с Круглоозерка

347 с Більшовик

Малокопанівська сільська рада

348 с Малі Копані

349 с Буркути

Нововолодимирівська сільська рада

350 с Нововолодимирівка

351 с Зеленотропинське

352 с Сліпушинське

Новозбур'ївська сільська рада

353 с Нова Збур'ївка

Новософіївська сільська рада

354 с Новософіївка

355 с Калинівка

356 с Петрівка

Новофедорівська сільська рада

357 с Новофедорівка

358 с Залізний Порт

Олексіївська сільська рада

359 с Олексіївка

Рибальченська сільська рада

360 с Рибальче

361 с-ще Виноградне

362 с Забарине

Садівська сільська рада

363 с-ще Садове

364 с-ще Вільна Дружина

365 с Іванівка

366 с Індустріальне

367 с Пам'ятне

Старозбур'ївська сільська рада

368 с Стара Збур'ївка

Таврійська сільська рада

369 с Таврійське

370 с Великий Клин

Чорноморська сільська рада

371 с-ще Чорноморське

372 с Лиманівка

373 с Суворовка

374 с Чорноморські Криниці

Чулаківська сільська рада

375 с Чулаківка

Горностаївський район
 (центр - смт Горностаївка)

Горностаївська селищна рада

376 смт Горностаївка

377 с Зелений Под

Антонівська сільська рада

378 с Антонівка

379 с Зірка

Великоблаговіщенська сільська рада

380 с Велика Благовіщенка

381 с Василівка

382 с Новоєлизаветівка

Дубівська сільська рада

383 с Дубівка

384 с Запорізьке

Заводівська сільська рада

385 с Заводівка

Каїрська сільська рада

386 с Каїри

Козаче-Лагерська сільська рада

387 с Козачі Лагері

388 с Нові Олешки

Костянтинівська сільська рада

389 с Костянтинівка

390 с Братолюбівка

391 с Миколаївка

Маринська сільська рада

392 с Маринське

393 с Червоноармійське

Ольгинська сільська рада

394 с Ольгине

395 с Кочубеївка

Славненська сільська рада

396 с Славне

397 с Нова Благовіщенка

398 с Софіївка

Червоноблагодатненська сільська рада

399 с Червоноблагодатне

400 с Красне

401 с Лопатки

402 с Ясна Поляна

Червонополянська сільська рада

403 с Червона Поляна

404 с Старолук'янівка

Іванівський район
 (центр - смт Іванівка)

Іванівська селищна рада

405 смт Іванівка

Балашівська сільська рада

406 с Балашове

407 с Квіткове

Благодатненська сільська рада

408 с Благодатне

409 с Тимофіївка

Воскресенська сільська рада

410 с Воскресенка

411 с Михайлівка

Дружбівська сільська рада

412 с Дружбівка

Любимівська сільська рада

413 с Любимівка

Нововасилівська сільська рада

414 с Нововасилівка

Новодмитрівська сільська рада

415 с Новодмитрівка Друга

416 с Дмитрівка

417 с-ще Новознаменка

418 с-ще Федорівка

Новомиколаївська сільська рада

419 с Новомиколаївка

420 с Широка Балка

Новосеменівська сільська рада

421 с Новосеменівка

422 с Мартівка

Першотравнева сільська рада

423 с Першотравневе

Трохимівська сільська рада

424 с Трохимівка

425 с Захарівка

426 с Кірове

427 с Новодмитрівка Перша

Українська сільська рада

428 с Українське

429 с Червоний Прапор

Фрунзенська сільська рада

430 с Фрунзе

Шотівська сільська рада

431 с Шотівка

432 с-ще Веселівка

Каланчацький район
 (центр - смт Каланчак)

Каланчацька селищна рада

433 смт Каланчак

Мирненська селищна рада

434 смт Мирне

Гаврилівська сільська рада

435 с Гаврилівка Друга

436 с Бабенківка Перша

Новокиївська сільська рада

437 с Новокиївка

Новоолександрівська сільська рада

438 с Новоолександрівка

Новопавлівська сільська рада

439 с Новопавлівка

Олександрівська сільська рада

440 с Олександрівка

Олексіївська сільська рада

441 с Олексіївка

442 с Приморське

Привільська сільська рада

443 с Привілля

444 с Бабенківка Друга

445 с Вербове

446 с Максима Горького

Роздольненська сільська рада

447 с-ще Роздольне

Хорлівська сільська рада

448 с Хорли

Червоночабанська сільська рада

449 с Червоний Чабан

450 с Каїрка

451 с Макарівка

452 с Пам'ятник

453 с Польове

454 с Ставки

Каховський район
 (центр - м Каховка)

Любимівська селищна рада

455 смт Любимівка

456 с-ще Завітне

Василівська сільська рада

457 с Василівка

458 с Комишанка

459 с Лук'янівка

460 с Софіївка

Волинська сільська рада

461 с-ще Волинське

462 с-ще Остапенка

Дмитрівська сільська рада

463 с Дмитрівка

464 с Діброва

Дудчинська сільська рада

465 с Дудчине

466 с Любимо-Мар'ївка

467 с Любимо-Павлівка

Заозерненська сільська рада

468 с Заозерне

469 с Ольгівка

Кам'янська сільська рада

470 с Кам'янка

471 с Сергіївка

472 с Цукури

473 с Червоне Поділля

Коробківська сільська рада

474 с Коробки

Костогризівська сільська рада

475 с Костогризове

476 с Богданівка

477 с Наталівка

Малокаховська сільська рада

478 с Малокаховка

Новокам'янська сільська рада

479 с Новокам'янка

Роздольненська сільська рада

480 с Роздольне

Розо-Люксембургська сільська рада

481 с-ще Федорівка

482 с-ще Слиненка

483 с-ще Сокирки

Семенівська сільська рада

484 с Семенівка

Слобідська сільська рада

485 с Архангельська Слобода

486 с Вільна Україна

Тавричанська сільська рада

487 с Тавричанка

488 с Мар'янівка

489 с Скворцівка

490 с Солідарне

Червоноперекопська сільська рада

491 с-ще Червоний Перекоп

492 с-ще Зелена Рубанівка

493 с Калинівка

494 с Петропавлівка

495 с Подівка

496 с Просторе

Чорноморівська сільська рада

497 с Чорноморівка

Чорнянська сільська рада

498 с Чорнянка

Нижньосірогозький район
 (центр - смт Нижні Сірогози)

Нижньосірогозька селищна рада

499 смт Нижні Сірогози

Анатолівська сільська рада

500 с Анатолівка

501 с Догмарівка

Братська сільська рада

502 с Братське

503 с Заповітне

Вербівська сільська рада

504 с Верби

505 с Зернове

506 с Комсомольське

507 с Партизани

508 с Чеховка

Верхньосірогозька сільська рада

509 с Верхні Сірогози

Верхньоторгаївська сільська рада

510 с Верхні Торгаї

Вільненська сільська рада

511 с Вільне

512 с Змагання

513 с Новорогачинське

Дем'янівська сільська рада

514 с Дем'янівка

Нижньоторгаївська сільська рада

515 с Нижні Торгаї

Новоолександрівська сільська рада

516 с Новоолександрівка

Новопетрівська сільська рада

517 с Новопетрівка

518 с Косаківка

Першопокровська сільська рада

519 с Першопокровка

520 с Богданівка

Сірогозька сільська рада

521 с-ще Сірогози

Степненська сільська рада

522 с Степне

523 с-ще Дальнє

Нововоронцовський район
 (центр - смт Нововоронцовка)

Нововоронцовська селищна рада

524 смт Нововоронцовка

Біляївська сільська рада

525 с Біляївка

526 с Українка

Гаврилівська сільська рада

527 с Гаврилівка

Дудчанська сільська рада

528 с Дудчани

Золотобалківська сільська рада

529 с Золота Балка

Любимівська сільська рада

530 с Любимівка

Миролюбівська сільська рада

531 с Миролюбівка

532 с Трудолюбівка

Михайлівська сільська рада

533 с Михайлівка

Нововоскресенська сільська рада

534 с Нововоскресенське

Новоолександрівська сільська рада

535 с Новоолександрівка

Осокорівська сільська рада

536 с Осокорівка

Петропавлівська сільська рада

537 с Петропавлівка

538 с Майське

539 с Червоне

Хрещенівська сільська рада

540 с Хрещенівка

541 с-ще Ленінське

542 с Петрівка

543 с Шевченківка

Новотроїцький район
 (центр - смт Новотроїцьке)

Новотроїцька селищна рада

544 смт Новотроїцьке

545 с Благовіщенка

546 с Захарівка

Сиваська селищна рада

547 смт Сиваське

Василівська сільська рада

548 с Василівка

549 с Дружелюбівка

Володимиро-Іллінська сільська рада

550 с Володимиро-Іллінка

551 с Катеринівка

552 с Новорепівка

553 с Новоукраїнка

554 с Софіївка

Воскресенська сільська рада

555 с Воскресенка

Горностаївська сільська рада

556 с Горностаївка

Громівська сільська рада

557 с Громівка

Дивненська сільська рада

558 с Дивне

559 с Лиходідівка

560 с Попелак

561 с Свиридонівка

Зеленівська сільська рада

562 с Зелене

563 с Перемога

Новомиколаївська сільська рада

564 с Новомиколаївка

Новомихайлівська сільська рада

565 с Новомихайлівка

566 с Водославка

567 с Маячка

Новопокровська сільська рада

568 с Новопокровка

569 с Ясна Поляна

Одрадівська сільська рада

570 с Одрадівка

Олександрівська сільська рада

571 с Олександрівка

572 с Калинівка

Подівська сільська рада

573 с Подове

574 с Качкарівка

Сергіївська сільська рада

575 с Сергіївка

576 с Вознесенка

Сивашівська сільська рада

577 с Сивашівка

578 с Заозерне

579 с Овер'янівка

580 с Садове

Федорівська сільська рада

581 с Федорівка

582 с Кривий Ріг

583 с Метрополь

Чкаловська сільська рада

584 с Чкалове

585 с Воскресенське

586 с Двійне

587 с Ковильне

Скадовський район
 (центр - м Скадовськ)

Скадовська міська рада

588 м Скадовськ

Лазурненська селищна рада

589 смт Лазурне

Антонівська сільська рада

590 с-ще Антонівка

591 с-ще Озерне

Володимирівська сільська рада

592 с Володимирівка

593 с Лиманське

594 с Новоросійське

Красненська сільська рада

595 с Красне

596 с-ще Степне

Михайлівська сільська рада

597 с Михайлівка

598 с Біленьке

599 с Ленінське

600 с Новосілка

601 с Промінь

602 с Труд

Новомиколаївська сільська рада

603 с Новомиколаївка

Приморська сільська рада

604 с Приморське

Птахівська сільська рада

605 с Птахівка

606 с Малоолександрівка

607 с Миколаївка

608 с Хатки

Радгоспненська сільська рада

609 с-ще Радгоспне

610 с-ще Грушівка

611 с-ще Зелене

612 с-ще Комсомольське

613 с Комунарівка

Таврійська сільська рада

614 с-ще Таврія

615 с-ще Вишневе

Тарасівська сільська рада

616 с Тарасівка

617 с Дарівка

618 с Новоукраїнка

Улянівська сільська рада

619 с Улянівка

620 с Андріївка

Шевченківська сільська рада

621 с Шевченко

622 с Мала Андронівка

623 с Петрівка

Широчанська сільська рада

624 с Широке

625 с Велика Андронівка

626 с Гостроподолянське

Цюрупинський район
 (центр - м Цюрупинськ)

Цюрупинська міська рада

627 м Цюрупинськ

628 с Саги

629 с-ще Цюрупинськ

Брилівська селищна рада

630 смт Брилівка

631 с Мирне

Новомаячківська селищна рада

632 смт Нова Маячка

Абрикосівська сільська рада

633 с-ще Абрикосівка

Великокопанівська сільська рада

634 с Великі Копані

635 с Добросілля

Виноградівська сільська рада

636 с Виноградове

Козаче-Лагерська сільська рада

637 с Козачі Лагері

638 с Кринки

Костогризівська сільська рада

639 с Костогризове

640 с Поди

Підстепненська сільська рада

641 с Підстепне

642 с Піщанівка

Подо-Калинівська сільська рада

643 с Подо-Калинівка

644 с Стара Маячка

Раденська сільська рада

645 с Раденськ

646 с Пролетарка

Солонцівська сільська рада

647 с Солонці

648 с-ще Підлісне

Тарасівська сільська рада

649 с Тарасівка

650 с Клини

651 с Ленінка

652 с Привітне

Щасливська сільська рада

653 с-ще Щасливе

654 с Марченка

655 с Привільне

Ювілейна сільська рада

656 с-ще Ювілейне

657 с Дружне

Чаплинський район
 (центр - смт Чаплинка)

Асканіє-Нова селищна рада

658 смт Асканія-Нова

659 с-ще Іллінка

660 с-ще Комиш

661 с-ще Молочне

662 с-ще Новий Етап

663 с-ще Питомник

Чаплинська селищна рада

664 смт Чаплинка

665 с Нове

666 с Червоний Яр

Балтазарівська сільська рада

667 с Балтазарівка

668 с Морозівка

669 с Рачівка

Григорівська сільська рада

670 с Григорівка

Долинська сільська рада

671 с Долинське

Іванівська сільська рада

672 с Іванівка

Кучерявоволодимирівська сільська рада

673 с Кучерявоволодимирівка

674 с Кудряве

Магдалинівська сільська рада

675 с Магдалинівка

676 с Андріївка

677 с Чорна Долина

Маркеєвська сільська рада

678 с-ще Маркеєв

Надеждівська сільська рада

679 с Надеждівка

Новонаталівська сільська рада

680 с Новонаталівка

681 с Наталівка

Павлівська сільська рада

682 с Павлівка

683 с Нововолодимирівка

Першокостянтинівська сільська рада

684 с Першокостянтинівка

Преображенська сільська рада

685 с Преображенка

686 с Жовтневе

Скадовська сільська рада

687 с Скадовка

688 с Білоцерківка

Строганівська сільська рада

689 с Строганівка

Хлібодарівська сільська рада

690 с Хлібодарівка

691 с Веселе Друге

Хрестівська сільська рада

692 с Хрестівка

693 с Світле

Червонополянська сільська рада

694 с Червона Поляна

695 с Новий Гай

Шевченківська сільська рада

696 с Шевченка

697 с Маячинка

698 с Рогачинка

 

 

© SADKO

Яндекс.Метрика
Создать бесплатный сайт с uCoz