Президія обласної ради

СКЛАД ПРЕЗИДІЇ
Дніпропетровської обласної ради VІ скликання


УДОД
Євген Григорович голова обласної ради

АДАМСЬКИЙ
Анатолій Павлович перший заступник голови обласної ради

НАУМЕНКО
Віктор Олексійович заступник голови обласної ради

ШИНКАРЕНКО
Сергій Вікторович голова постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету та фінансів

ШЕВЧЕНКО
Василь Кирилович голова постійної комісії обласної ради з питань базових галузей економіки, соціальної політики і праці

ЛЮБОНЕНКО
Юрій Вікторович голова постійна комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою

ПАВЛОВ
Костянтин Юрійович голова постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства

КОЗАК
Юрій Іванович голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села, уповноважений представник депутатської фракції Народної партії України

ГОНЧАРЕНКО
Наталя Вікторівна голова постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, сім’ї та молоді

МАСЯЙКІН
Герман Іванович голова постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності

ШЕВЧЕНКО
Станіслав Миколайович голова постійної комісії обласної ради у справах ветеранів, інвалідів та дітей війни

ПОЛІЩУК
Сергій Георгійович голова постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та спорту

МАРТОВИЦЬКИЙ
Артур Володимирович голова постійної комісії обласної ради з питань екології та енергозбереження

ШПИЛЬКА
Андрій Михайлович голова постійної комісії обласної ради з питань використання природних ресурсів

ОРЛОВ
Сергій Олександрович голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, дитинства та материнства

ІЩЕНКО
Микола Іванович голова постійної комісії обласної ради з питань Регламенту та депутатської етики, діяльності рад та розвитку місцевого самоврядування

КРИВОШЕЄВА
Тетяна Ремівна голова постійної комісії обласної ради з питань підприємництва, переробної промисловості, торговельного та побутового обслуговування

ЖАБОТИНСЬКИЙ
Андрій Вікторович голова постійної комісії з питань зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації

ВІЛКУЛ
Олександр Юрійович уповноважений представник депутатської фракції Партії регіонів

КЛИМЕНКО
Анатолій Володимирович уповноважений представник депутатської фракції Політичної партії „Сильна Україна”

ОСЕТРОВ
Юрій Миколайович уповноважений представник депутатської фракції „Комуністична партія України”

УЛЬЯХІНА
Антоніна Миколаївна уповноважений представник депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”

ПРИГУНОВ
Гліб Олександрович уповноважений представник депутатської фракції Політичної партії „Фронт Змін”

КРАВЧЕНКО
Павло Олександрович уповноважений представник депутатської фракції Політичної партії „Україна Майбутнього”

ЛАЗАРЕНКО
Іван Іванович уповноважений представник депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання „Громада”

© SADKO

Яндекс.Метрика
Создать бесплатный сайт с uCoz